MÖBLER / Bord / Skrivbord 8649909
nr 864 9909
Skrivbord
50-tal, Teak, med bokhylla, längd: 170, djup: 82, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:20:22
8/12 23:47:05
1.000 kr
9/12 14:04:26